Tel: +48 609 651 027; +48 696 092 688 Email: bok@securityhost.pl

Usługi dodatkowe

Dostęp SSH

Dostęp do konta hostingowego poprzez szyfrowany protokół SSH.

Bezpieczna forma komunikacji pozwalająca na logowanie do powłoki shell. SSH pozwala wykonać zaawansowane operacje na serwerze omijajac ograniczenia paneli administracyjnych.  Monitoruj zasoby, dodawaj uprawnienia, kopiuj pliki wygodnie jak na lokalnej konsoli.

Dostęp SSH możesz dokupić do swojej usługi w dowolnym momencie.

SSH

39

PLN/Rok

Backup automatyczny

Kopia bezpieczeństwa (backup copy) – dane, które mają służyć do odtworzenia oryginalnych danych w przypadku ich utraty lub uszkodzenia.

Dla Państwa wygody pracy i bezpieczeństwa danych oferujemy usługę dodatkową którą możecie Państwo dokupić do każdego konta hostingowego w stałej cenie wykonywania automatycznych kopi bezpieczeństwa. Dzięki nim w wypadku utraty danych, zawirusowania CMS-a, przypadkowego usunięcia, czy nawet dokonania niepożądanych zmian, których cofnięcie wymagałoby dużej ilości pracy przy pomocy paru kliknięć można przywrócić do stanu z przed dni, tygodniu lub miesięcy.

Pamiętajcie administratorzy dzielą się na tych którzy wykonują backup i tych którzy będą wykonywać backup.

Basic

19.95

PLN/Rok
  •  1 backup dzienny
  • 1 backup tygodniowy
  • 1 backup miesięczny

Full

74.95

PLN/Rok
  • 7 x backup dzienny
  • 4 x backup tygodniowy
  • 6 x backup miesięczny

Powierzenie przetwarzania danych osobowych

Umowa sporządzana w formie pisemnej  powierzająca przetwarzanie danych osobowych wymagana  w myśl art. 31 Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia z dnia 29 sierpnia 1997 r.

Umowa ta jest niezbędna , jeśli w ramach serwera VPS lub hostingu na serwerze przetwarzane są dane osobowe (np. sklep internetowy, zapisy na newsletter itp.)

Przetwarzanie danych osobowych

149

PLN/mies.

Disaster recovery

Disaster recovery: przywrócenie twoich danych na serwerze również w wypadku braku backupu

Jeśli nie wykupiłeś/aś usługi backupu jeszcze nie wszystko stracone. Dzięki politykom bezpieczeństwa danych w securehost.pl nadal istnieje szansa na odzyskanie twoich danych, strony internetowej, bazy danych itd.

Zgłoś się do nas a wycenimy taką usługę.

W praktyce o procedurze disaster recovery mówi się najczęściej w kontekście dużych awarii. W celu zapobieżenia skutkom takiej awarii utrzymujemy zapasowe centrum danych (ang. disaster recovery center).

Disaster Recovery

od 400

PLN