Tel: +48 609 651 027; +48 696 092 688 Email: bok@securityhost.pl

Promocje

Nasze aktualne promocje dla stałych jak i nowych klientów

Aktualne promocje

Profesjonalne Podejście

Kupując 3 rozszerzenia .pl .com. eu do dowolnej domeny zapłacisz tylko 49.95 PLN

Rejestrując domenę zadbaj aby wszystkie rozszerzenia należały do Ciebie. Możesz mieć pewność że Twoi klienci znajdą cię z łatwością i unikniesz wszelkich problemów w przyszłości.

Rejestruj już dziś w securityhost.pl

Pierwszy rok backupu za darmo

Pierwszy rok backupu do twojego konta za darmo

Zamawiając backup dla swojego konta hostingowego na 2 lata za pierwszy rok nie płacisz nic.

Pamiętaj disaster recovery to trudny często długotrwały proces. Wykup automatyczny backup a my zadbamy aby twoje dane zawsze były dal Ciebie dostępne.

Dodatkowo możesz własnoręcznie go przywracać więc dowolna pomyłka w konfiguracji w parę sekund zmieni się w wersję z wczoraj.

 • „Pomogli mi przenieść wszystkie moje domeny za darmo. Rewelacyjny support, który odpisuje na wiadomości konkretnie, a nie lakonicznie, jak w wielu podobnych firmach.”

  Mariusz Z.
 • „Współpracuję z nimi od 2009 roku. Mam mega tani hosting, bo dostałem zniżkę lojalnościową 30%.  Strona funkcjonuje niezawodnie.”

  Bienkus
 • „Świetna współpraca, nie ma najmniejszych problemów, a wręcz przeciwnie – operator bezinteresownie pomaga w obsłudze strony, poczty itd. Firma przez duże „F””

  Piotr L.
 • „Ceny usług bardzo konkurencyjne, błyskawiczny kontakt i w razie potrzeby zawsze służy pomocą. Z czystym sumieniem polecam usługi Pana Karola Mrozik. Dowodem jest kilku letni wynajem w SecurityHost przestrzeni dyskowej dla mojej strony internetowej.

  Łukasz K. – www.braterstwostylu.com
 • „Firma SecurityHost dała się poznać jako rzetelny, wiarygodny i solidny partner. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy usługi SecurityHost jako firmy spełniającej najwyższe standardy jakości w zakresie świadczonych usług.”

  Grzegorz S.
 • „Witam, polecam wsparcie SecurityHost, zapewniają mi szybkie interwencje w razie awarii, udzielają rady w zakresie funkcjonowania i upgrade , polecam jeszcze raz , łapka w górę”

  Tomasz C.
 • „Fachowa, rzetelna i bardzo dobra obsługa klienta. Host szybki i stabilny. Jak coś się czasem dzieje ze stroną klienta np: przeciążenie jakieś itp. to nie banują konta jak inne firmy których doświadczyłem tylko informują lub pytają z czego problem może wynikać. Polecam jak najbardziej”

  Fabryka Zacisków
 • „…Z poprzednich hostingów usuwano nas przez ciągłe ataki DDoS. Nasz obecny gospodarz, po krótkiej konwersacji przyjął nas i za rozsądne pieniądze utrzymuje nas od 34 miesięcy. Od czasu migracji na SecurityHost problemy z atakami przestały nas dotykać…”

  DumaStolicy.pl