Tel: +48 609 651 027; +48 696 092 688 Email: bok@securityhost.pl

Kampanie

Prawdziwe bezpieczeństwo danych

Securityhost.pl oferuje nową jakość bezpieczeństwa danych. Dzięki zastosowaniu technologii systemów plików NextGen oraz wdrożenia procedur Disaster Recovery (odtwarzania awaryjnego)  możemy państwu dostarczyć innowacyjne rozwiązania w całej dziadzinie hostingu.

Wiemy jednak że nie każdy jest tak zapalonym administratorem i nie śledzi z taką pasja jak my wszelkich nowinek technologicznych pojawiających się na rynku.

To właśnie dlatego uruchomiliśmy pierwszą część 6 etapowej kampanii informacyjnej mającej na celu w prosty i przystępny sposób przedstawić Państwu jakie możliwości daje Securityhost.pl.

Uruchomiliśmy dla Państwa zestawy usług dodatkowych pozwalający łatwo i szybko wykonywać kopie bezpieczeństwa. Pakiety te pozwalając z każdego paneli DirectAdmin zarządzać i bezpiecznie przywracać dane do stanu z odległego lub bliższego momentu w czasie. Procedura ta została dla Państwa wygody maksymalnie uproszczona.

Jednocześnie chcemy abyście wiedzieli że jeśli w ferworze waszej pracy wydarzy się katastrofa i przez zwykłe omcknięcie kursora myszki dane zostaną usunięte, niepoprawnie zmodyfikowane  albo po prostu zmienione do stanu gdzie ich poprawa zajęłaby by wiele cennych godzin waszej pracy jeszcze nie wszystko stracone. Od nocy z 08.08.2017 na 09.08.2017 zakończyliśmy wdrożenie systemu pozwalającego na przywrócenie waszych danych do stanu z godziny, dnia, tygodnia, miesiąca, kwartału, półrocza a nawet roku w którym były poprawne a wasza strona działała idealnie.

Poznaj markę Securityhost.pl

Rozwój marki securityhost.pl to wysiłek wieloetapowy. Cieszymy mogąc dostarczać Wam naszym klientom nowe rozwiązania ułatwiające życie nam i Wam.

Na ten moment przygotowaliśmy 6 etapowy plan rozwoju który dostarczy Wam  pełen udogodnień hosting na miarę waszych potrzeb.

Właśnie rozpoczęliśmy prace nad usprawnieniem i promowaniem bezpieczeństwa przechowywania danych, mamy nadzieję że nasze rozwiązania przypadną Wam do gustu i dadzą świadomość jakie możliwości skrywa hosting securityhost.pl. Pamiętajcie że wiele możliwości naszego hostingu schowanych jest pod maską grafik paneli klienta.

Po zakończeniu każdego z wspominanych wcześniej 6 etapów właśnie w tej sekcji pozostawimy najważniejsze informacje aby były dla Was zawsze łatwo dostępne.

Już dziś dołącz do Securityhost.pl