Przejęcie securityhost.pl

Chciałbym uprzejmie poinformować o zmianach, które zostały wprowadzone w życie wraz z dniem 01.07.2017.

W związku ze zmianą właściciela marki Securhost.pl oraz powiązanych, informujemy, że wszelkie sprawy związane z hostingiem, domenami i administracją stron powierzamy podmiotowi:

IQGroup Adam Buhl
ul. 10 Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej 4
45-828 Opole
NIP: 991-038-94-42
Numery telefonów: 696 092 688 lub 609 651 027

Zostajecie Państwo złożeni w dobre ręce, firma IQGroup została wybrana drogą castingu z troską o kontynuowanie najwyższej jakości usług. Dołożyliśmy wszelkich starań by cesja na nowego właściciela przebiegała jak najmniej inwazyjnie.

Wszelkie opłacone usługi – hostingi, domeny etc. są i pozostaną aktywne. Będziecie Państwo naliczani jak wcześniej przed końcem okresu rozliczeniowego za wykupione usługi.

Wymogiem który stawiają przepisy prawa jest akceptacja przez Państwa nowego regulaminu świadczenia usług w którym zmieniony został podmiot dostarczający usługi. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nim i jego akceptację po zalogowaniu do Panelu Klienta. Nie podjęcie akcji z Państwa strony w tym temacie oznacza automatyczną akceptację zmian. Jeśli te zmiany nie są dla Państwa akceptowalne niezbędnym jest odstąpienie od usługi poprzez przesłanie pisemnej informacji na adres mailowy: odstapienie@iqgroup.pl w odpowiedzi zostaną Państwo poinformowani o dalszych krokach które należy pojąć aby przeniesienie do nowego dostawcy hostingowego przeszło możliwie bezproblemowo. 


Dziękujemy serdecznie za zaufanie oraz wspólnie spędzony czas.