Tel: +48 609 651 027; +48 696 092 688 Email: bok@securityhost.pl

Serwery VPS

Serwery VPS

Serwery VPS w securityhost.pl to własny wirtualizowany serwer oparty o KVM cloud. To rozwiązanie  dla klientów których potrzeby przerastają możliwości współdzielonego hostingu. Pakiety przez nas oferowane pozwolą Ci na stworzenie własnej infrastruktury przy naszej administracji i oczywiście z nasza pomocą.  Oferujemy obsługę SSH, do wyboru najpopularniejsze dystrybucje Linuxa, pełen backup 7 dziennych, 4 tygodniowe, 6 miesięcznych  i 2 kwartałne. To rok  backupu który w każdym momencie możesz przywrócić.

Wydajne serwery w chmurze z pełnym backupem i snapschotami a to wszystko z naszą administracją.

VPS Basic

159

PLN/mies.
  • 1 x 2.4 GHz CPU
  • 2 GB RAM
  • 80 GB HDD

VPS Big

599

PLN/mies.
  • 4 x 2.4 GHz CPU
  • 8 GB RAM
  • 320 GB HDD

Dodatkowe informacje

KVM Cloud

Prawdziwe rozwiązanie cloud. Twój serwer wirtualny daje pełne możliwości do fizycznej maszyny przy dynamicznym współdzieleniu zasobów całej chmury. To dla nas pewność że pracujesz na rozwiązaniu o najszerszym spektrum możliwości.

Backup Premium

W cenie każdego VPS-a dodajemy pełen backup twojej maszyny wirtualnej. W dowolnym czasie możesz zlecić przywrócenie swojej maszyny do stanu z przed 1 do 7 dni, 1 do 4 tygodni i 1 do 6 miesięcy. Cokolwiek chcesz odzyskać możesz.

Snapshot 

Zrzut danych zapewnia dostępu do starszych wersji danych przechowywanych w pamięci masowej. Wykonywane są automatycznie co godzinę i utrzymywane przez 24 godziny.

ZFS

Enterprise ready rozwiązanie dające bardzo szybką obsługę twoich operacji dyskowych dzięki wyższemu I/O. Offsite backup bez wpływu na pracę twojej infrastruktury. Prawie natychmiastowe kopiowanie między serwerami w chmurze. To wszystko i więcej dzięki ZSF.